KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 10291008
nr 1029 1008
Teckning
Robert Broberg, bladets mått: 21x27, signerad -97
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 4 april 2016
kl 18:26:39
200 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)